10.22.2015

Vende të lira punë si shitëse në UAE

Ofrojmë mundësi punësimi urgjente si shitëse në Dubai UAE

Vela H. R. Consulting® në bashkëpunim me Agjenci Rekrutimi & Kompani Punësimi Ndërkombëtare, ofron PUNËSIM në Dubai UAE.
Partneri ynë APPAREL UAE, është një grup lider për tregtimin e 40 markave të famshme ndërkombëtare prej mbi 1200 dyqanesh me pakicë kryesisht në Dubai dhe ka të punësuar mbi 10.000 punonjës. Brands që tregtohen janë veshje mode (Aeropostale, Aftershock, Austin Reed, Bench, Beverly Hills, Polo Club, Calvin Klein, Cath Kidston, Cortefiel, Empora, Garage, Just For Kids, Kenneth Cole, La Vie En Rose, LC Waikiki, Le Chateau, New Yorker, R&B, The Children's Place, Tommy Hilfiger), këpuce dhe atlete (Anne Klein, Aldo, Athlete's Co., Birkenstock, Call It Spring, Charles & Keith, Dune, Mbt, Moreschi, Naturalizer, Nine West, Pedro, PrettyFit, Shoe Studio, Skechers, Thm, Toms), aksesorë dhe ora (Aldo Accessories, Charming Charlie, Ice Watch, Ninewest Accessories, Princess & Cult, Qup Accessories), produkte kozmetike(Bottega Verde, Glossip Milano, Inglot), produkte ushqimore (Cold Stone Creamery, Tim Hortons), etj.
• Pozicionet e punës që ju ofrohen ;
Nëse jeni në kërkim të një mundësie të artë punësimi, dhe ju pëlqen të zgjeroni eksperiencat tuaja në destinacionin e ëndrrave siç është Lindja e Mesme, mos hezitoni por apliko duke klikuar në link ose imazh ;
• Kriteret që duhet të plotësoni për të aplikuar janë ;
• Duhet të jeni brenda moshës 18 - 29 vjeçe,
• Gjuha e huaj : Për të fituar këtë kontratë pune, duhet të keni një nivel të mirë të njohjes së gjuhës angleze,
• Preferohet të keni minimalisht arsim të mesëm, dhe njohuri kompjuterike të programeve bazë për administrimin e kasës së blerjeve,
• Paraqitja juaj fizike sa më e mirë, është një vlerësim favorizues,
• Eksperiencë pune e mëparshme në fushën përkatëse është e pa-nevojshme, sepse do t'ju trajnojnë,
• Komunikuese me personalitet inteligjent, energjike dhe bindëse.

• Orari i ushtrimit të punës ; 8 - 9 orë punë në ditë, për 6 ditë në javë, duke përfshirë një orë pushim në drekë.
• Kontrata ; ju ofrohet 2 vjeçare (me të drejtë rinovimi), duke ju sponsorizuar vizën dhe lejen e punës, trajtimin shëndetësor gjatë periudhës së punësimit, koston e udhëtimit me avion (vajtje-ardhje) ç'do 1 vit drejt destinacionit të punë-dhënësit, akomodimin tuaj, ushqim cilësor 2 vakte në ditë dhe sigurimin e dëmshpërblimit financiar, në rast të prishjes në mënyrë të një-anshme të kësaj marrëveshjeje bashkëpunimi nga punëdhënësi juaj.
• Paga juaj ; nga 1.000$ - 1.225$ neto/muaj, plus bonuse shitjesh.
Vela HR Consulting - AGJENCI PUNËSIMI NDËRKOMBËTARE
Për të aplikuar duhet të sillni pranë zyrave në disk ose usb ;
o CV (format WORD ose PDF), në gjuhën anglisht.
o 1 (një) foto profili dokumenti (me madhësi 60x40).
o 1 (një) foto komplet (nga koka te këmbët).
o Pasaporta biometrike (fotokopje/skanim me ngjyra).

Dëshirojmë t'ju informojmë se hyrja në proçesin e aplikimit për ndërmjetësimin e kontratës së punësimit në Lindjen e Mesme, kushton 30€/person dhe paguhen me mandat pagese.
Për më shumë info ejani dhe na vizitoni pranë zyrave ç'do ditë të javës (përveç të dielës), nga ora 10:00 - 19:00. Për të rezervuar një takim pranë nesh, telefononi në ;
+355 66 20 35 075
+355 67 20 34 994
+355 68 39 77 707
+355 69 37 89 777
+355 42 430 067
ose na kontaktoni nëpërmjet
Skype™ : vela.al
*Adresa 1 : Pranë Liqenit, Rr. e Kosovarëve, Pallati 29 në krah të Hotel Dinasty, Kati i 1-rë, Tiranë, Shqipëri.
Tirane Office map of Vela Human Resources Consulting® ALBANIA

*Adresa 2 : Bulevardi "Ismail Qemali", Qendra Tregtare Aleksandria, Kati i 2, Vlorë, Shqipëri.
Vlore Office map of Vela Human Resources Consulting® ALBANIA

Vela H. R. Consulting® ndërton suksesin e të ardhmes tuaj.
Faleminderit që zgjodhët të bashkëpunoni me ne. Ju mirëpresim smiley
© Të drejta autori të rezervuara / Kopjimi dënohet me ligj. 2013 - 2015 / Vela Human Resources Consulting Albania

No comments:

Post a Comment