10.24.2013

Trajnim për studentët e sapodiplomuar dhe punonjësit në fazat e para të karrierës nga Ardex Consulting

Unë nuk do ta rekomandoja nëse sdo të ishte e testuar në treg. Një 'produkt' i këtij kursi është dhe Ekonomisti jonë i cili prakitikisht di çdo gjë dhe e rekomandon me dy duar. Mua më pëlqen veçanërisht përqasja praktike e trajnimit, ku mëson teorikisht konceptet dhe ulesh dhe i zbaton në praktikë. Trajnimi zgjat afërsisht 2 muaj.  2 comments:

  1. Shume faleminderit Edone per sugjerimin.Une e bera trajnimin dhe ishte shume efikas dhe shume real mbi ate cfare une doja. Ishte nje trajnim shume i sakte dhe shume i vlefshem, me largoi friken e letrave dhe te kontabilizimeve te cilat me dukeshin ne dukje si gogol.

    Dhe une jap noten maksimale per trajnueset qe ishin shume te mira, Dhe per trajnimin ishte fantastik.

    ReplyDelete
  2. Më vjen mirë që ka qënë i dobishëm dhe ke arritur të marrësh shumë nga ky trajnim :)

    ReplyDelete